Naše služby

Služby v oblasti architektúry a dizajnu ponúkame s viac ako 25-ročnými skúsenosťami v telekomunikáciách, financiách a automobilovom priemysle. Služby dizajnu môžu byť rozšírené o dodávku prostredníctvom našej siete implementačných partnerov.

Manažment architektúry a inžinieringu

Táto služba ponúka pragmatický prístup k rozvoju a zlepšovaniu vašej organizácie architektúry alebo inžinieringu.

Či už uvažujete o zavedení týchto disciplín vo vašej organizácii, alebo plánujete dostať existujúcu organizáciu na vyššiu úroveň zrelosti, čelíte výzve rozhodovania medzi interným a externým tímom architektúry a inžinieringu, potrebujete prispôsobiť váš operačný model dizajnových zložiek pre meniace sa podnikateľské prostredie, alebo hľadáte zavedenie či prepracovanie vášho architektonického frameworku; poskytujeme jasné a akčné alternatívy, ako to dosiahnuť.

Naša služba sa zameriava na optimalizáciu vašich zdrojov pre dosiahnutie výborných výsledkov, zabezpečujúc, aby vaše postupy architektúry a inžinieringu boli nielen efektívne, ale aj modulárne, škálovateľné, s použitím vhodných nástrojov a v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi.

Architektúra a inžiniering na požiadanie

Služba poskytuje praktickú agilnú podporu prispôsobenú špecifickým potrebám vašej transformácie, softvérových a/alebo hardvérových projektov.

Máte problémy s rozhodnutiami o architektúre na rôznych úrovniach detailu, od konceptuálneho plánovania po implementáciu dizajnu? Potrebujete vytvoriť alebo aktualizovať IT stratégiu, alebo čelíte multicloud či AI výzvam pri implementácii projektov? Sme tu, aby sme vám pomohli.

Naša odbornosť zahŕňa nájdenie rovnováhy riešení a štandardizáciu architektonických artefaktov pre vaše projekty. Ponúkame aj dôkladné preskúmanie architektúry, ktoré vám poskytne jasné vhľady a odporúčania. Naša služba je navrhnutá tak, aby sa bezproblémovo integrovala s vašimi projektmi a portfóliami, zabezpečujúc ich efektívnu implementáciu, dosiahnutie vašich strategických cieľov.

Prototypovanie zariadení a platforiem

Služba vám pomôže realizovať vaše inovačné nápady prostredníctvom praktických, moderných riešení.

Ak sa zaoberáte edge computingom, inteligentnou infraštruktúrou a integráciu IoT, alebo vlastnými softvérovými riešeniami pre špecifické trhy, naša služba je šitá na mieru presne pre vás.

Sústredíme sa na vývoj prototypov, ktoré nielen overia koncept, ale sú tiež funkčné a pripravené na nasadenie do produkcie. Počas realizácie s vami úzko spolupracujeme. Pomôžeme vám premeniť výzvy na príležitosti.

Máme rozsiahle odborné znalosťi v oblasti integrácie hardvérových komponentov od popredných dodávateľov, ako sú SolidRun, Raspberry Pi Foundation a Hardkernel (Odroid), doplnenými o rozmanitú škálu snímačov a možností pripojenia.

NÁŠ PRÍSTUP

Tri kroky na dosiahnutie vašich cieľov

Sme pozorní poslucháči a sústredíme sa na úplné pochopenie vašich potrieb. Kladieme množstvo otázok, aby sme sa dozvedeli čo potrebujete dosiahnut a prečo.

Dopyt

01

Kontaktujte nás

Použite kontaktný formulár, zavolajte nám, alebo nám pošlite e-mail so stručným opisom problému a vaším kontaktom.

02

Zoznámte nás so svojimi potrebami

Naplánujeme bezplatnú úvodnú konzultáciu a zistíme spolu, ako vám môžeme pomôcť vo vašej činnosti.

03

Zrealizujme spolu zámer

Dôsledne dodržiavame naše dohody, splníme to, k čomu sme sa zaviazali.