O nás

Premieňame nápady na spoľahlivú realitu.

face

 

Andrej Krátky
zakladateľ

25+

rokov skúseností

Sme digitálna spoločnosť dôverujúca sile kreatívnej stratégie podporenej vynikajúcimi technickými schopnosťami a UI/UX dizajnom.

Naša odbornosť v oblasti architektúry a inžinierstva zahŕňa telekomunikačný, finančný, automobilový a herný priemysel, dizajnovaním a následným vedením zmien s investíciami od desiatok tisíc do stoviek miliónov eur.

100+

dokončených projektov

10+

veľkých klientov

4

priemyselné vertikály

Naša cesta

Firmu sme založili v roku 2014 a prešli sme obdobiami rôznych aktivít:

  • Gastronómia: Pustili sme sa do výroby čerstvého zeleného smoothie a jeho rozvozu na vybrané miesta, a zároveň sme výrábali a predávali ďalšíe surové (RAW) produkty. Túto kapitolu sme uzavreli v roku 2020 - zelenaoaza.sk.
  • Naše skúsenosti v sektore zdravej stravy nás viedli k poradenstvu a predaju produktov Green Ways - zeleného jačmeňa a chlorelly.
  • Máme skúsenosti s vývojom a údržbou webových stránok - gr8it.cloud, downovsyndrom.sk, kuty.media, zelenaoaza.sk, ms.kuty.sk, kuty.sk, hoci nie všetky sú dodnes prevádzkované.
  • Na mieru šitá personalizácia je súčasťou nášho prístupu, 3D tlač a tvorba modelov prispôsobených špecifickým požiadavkám často dopĺňa aktivity prototypovania zariadení.
  • Dlhodobo sa spoločensky angažujeme v iniciatívach technickej podpory a publikovania pre Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku. Ak vás táto téma zaujala a chceli by ste pomôcť, neváhajte a pridajte sa k nám.
  • Od roku 2015 sa venujeme podpore rôznych komunitných podujatí, napríklad implementácii meracieho a vyhodnocovacieho riešenia aktivít Beh pre zdravie v ZŠ Kúty a Beh Andreja Radlinského Kúty.
  • Vstupom do novej kapitoly od roku 2024 ponúkame služby v oblasti podnikovej architektúry a inžinierstva, ktoré umožňujú realizáciu komplexných projektov vrátane realizačnej podpory prostredníctvom siete našich partnerov.