Zelený jačmeň a chlorella Green Ways

Zelený jačmeň a chlorella Green Ways

 Green Barley Green Ways

Green Ways barley is the ultimate superfood. It was created by nature and we just processed it gently. It is an extract of biologically active substances that we bring in a practical and user-friendly form. We dry the raw material in a top quality spray dryer at a maximum temperature of 31°C. This keeps Green Ways Barley "alive", fresh and nutritionally valuable. GW barley is grown, harvested and processed in accordance with the principles of organic farming. It comes to your table with the BIO certification, which confirms the gentle processing. Viac...

Gree Barley GW

Chlorella Green Ways

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Aby sme chlorellu čo najviac sprístupnili nášmu tráviacemu traktu, používame metódu sprejového sušenia STEAM. Tá zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít – vysokej vstrebateľnosti nutričných látok (minimálne 80 %) a minimálneho poškodenia bunkového obsahu. Chlorellu GW pestujeme, zbierame aj spracovávame v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva. Na váš stôl prichádza s BIO certifikáciou, ktorá šetrné spracovanie potvrdzuje. Viac...

Chlorella GW

Antioxidačné látky

O prínose zelených potravín rozhodnuje množstvo obsiahnutých antioxidačných látok. Preto robíme meranie !živosti" surovín. Nutričnú aktivitu ako doteraz jediní dokladujeme početnými analýzami. Najvyššiu účinnosť  nášho mladého jačmeňa zaručuje výber kvalitných surovín, najšetrnejšia spracovateľská technológia a čo najrýchlejší spôsob distribúcie.

Štandardy kontroly

O kvalite všetkých druho rias rozhoduje prostredie, v ktorom sa pestujú. Green Ways už takmer 20 rokov dodáva najčistejšiu chlorellu s najnižším obsahom nevhodných prvkov. Vďaka zdvojenému kontrolnému mechanizmu sa na našu kvalitu môžete dokonale spoľahnúť.

Bezlepkové

Zelené potraviny Green Ways neobsahujú lepok. Vďaka doložiteľnej bezlepkovosti sú preto bezpečné aj pre ľudí so zvýšenou črevnou citlivosťou. Tým, naopak, vďaka protizápalovému pôsobeniu prispievajúk postupnej regenerácii črevných stien.

Geneticky neupravované

Green Ways neuznáva geneticky modifikované potraviny. Ich metabolické účinky nie sú testované a je s nimi spojené masívne používanie agrochemikálií. Tým zvyšujú chemické zaťaženie pôdy a znižujú biodiverzitu. Preto sú naše produkty čisto prírodné a nemanipulované. Piktogram GMO Free je prejavom nášho rešpektu voči prírode.

Vhodné aj pre vegánov a vegetariánov

Bežné sprejové sušičky potravín spracúvajú rastlinný aj živočíšny materiál (najčastejšie sušené mlieko). V našom zariadení sušíme len rastlinný produkt. Výrobok teda nie je kontaminovaný živočíšnym odpadom. Zelené potraviny Green Ways sú preto 100% vhodné pre veganov a vegetariánov.