Chlorella Green Ways

Chlorella Green Ways

Chlorella Green Ways
€48.00

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Aby sme chlorellu čo najviac sprístupnili nášmu tráviacemu traktu, používame metódu sprejového sušenia STEAM. Tá zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít – vysokej vstrebateľnosti nutričných látok (minimálne 80 %) a minimálneho poškodenia bunkového obsahu. Chlorellu GW pestujeme, zbierame aj spracovávame v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva. Na váš stôl prichádza s BIO certifikáciou, ktorá šetrné spracovanie potvrdzuje.

 • Bezlepková
 • Geneticky neupravovaná
 • Vhodná aj pre vegánov
 • V bio kvalite

Hmotnosť: 330 g

  Description

  Na chlorelle a ďalších fotosyntetizujúcich organizmoch závisia vyššie formy života. Riasy sú preto základom celého vyššieho potravinového a životného reťazca. Chlorella je jednobunková, pre život dokonale vybavená sladkovodná riasa, ktorá patrí medzi najjednoduchšie, ale najdynamickejšie formy života.

  Tabletky Chlorelly Green Ways je možné prirovnať k zeleninovým konzervám najvyššej kvality. Ide o vitálne a neuveriteľne rýchlo sa deliace rastlinné bunky, ktoré telu dokážu dodať vitamíny, minerály, aminokyseliny alebo antioxidanty. Vďaka tomu sú dokonalou nutričnou základňou pre uponáhľané a unavené ľudstvo.

   
  Dávkovanie

  Odporúčané denné množstvo Chlorelly Green Ways je pre priemerného dospelého človeka 5g (20 tabletiek). Pri záťaži je možné dávky navýšiť. Vďaka detoxikačnej schopnosti odporúčame začať menšími dávkami a postupne (v priebehu týždňa od zaradenia do jedálničku) zvyšovať. Predávkovanie v prípade Chlorelly Green Ways (podobne ako v prípade zeleniny) nehrozí. Tabletky môžete jesť nalačno aj počas jedla. Môžete ich cmúľať či prehltnúť celé, alebo rozkúsať a prehltnúť. Vždy ale tabletky dôkladne zapite a pitný režim zvýšte aj počas dňa. Dodržiavajte aj hodinový rozostup medzi užívaním chlorelly a ústne podávanými liekmi.

  *V prípade citlivého trávenia dávkujeme individuálne, odporúčame kontaktovať nášho poradcu GW.

  Výživové údaje na 100 g:
  Energetická hodnota 1552 kJ / 369 kcal
  Tuky 8 g
  z toho:
  - nasýtené mastné kyseliny 1,9 g
  - mononenasýtené mastné kyseliny 1,9 g
  - polynenasýtené mastné kyseliny 4,2 g
  Sacharidy 7,9 g
  z toho:
  - Cukry 0,3 g
  - Vláknina 13 g
  - Bielkoviny 60 g
  - Soľ 0,07 g